Svet-Stranek.cz
Modelová železnice Sezemice & Pardubice z.s.

připravujeme:Mašinky v každém věku

připravujeme

Modul přejezdového zařízení


Elektronický modul k přejezdovým výstražníkům

Tento komponent má obrovskou výhodu , zejména v instalaci. Není potřeba žádných optosnímaču a zásahů do kolejiště.  Tím se i cena modulu značně sníží. Modul se dá rozšířit o zvukový komponent.PZ-DCC331JV

Modul je určen pro DCC kolejiště.  Součástí modulu je i snímací obvod izolovaného úseku , který bespečně řídí spínání výstražníků,závor a přídavného zvukového modulu..Pro jednokolejnou trať. (pro dvojkolejnou PZ-DCC332JV)

Je vhodný tam, kde modelář používá systém DCC bez řízení PC.PZ-DCC30MK

Modul je určen pro DCC kolejiště. Modul řídí pomocí adres spínání výstražníků , závor a případně zvukový doprovod. Modul pro jednokolejnou i dvojkolejnou trať.

Je vhodný tam , kde modelář používá systém DCC řízený PC.PZ-DC321JV

Modul je určen pro DC(analogové) kolejiště.  Součástí modulu je i snímací obvod izolovaného úseku , který bespečně řídí spínání výstražníků,závor a přídavného zvukového modulu.Pro jednokolejnou trať. (pro dvojkolejnou PZ-DC322JV)


Dekodér osvětlení vagónů, TEE-1 , Y-A1,Y-B1.

Imitace rozsvícení zářivek ve vagónech. Dekodér je možné ovládat klávesou F0 - F28,0 - 9999 adres. Čtyři efekty svícení a čtyři nezávislé okruhy pro řízení světel. Samostatně spínané koncové osvětlení. Zatím skladem do vagónů ROCO TEE BR/VT601 a ROCO Y - A,AB,B,BD. K dispozici čtyři varianty přednastavení pro zachování jedinečnosti vagónu v soupravě(verze P1-P4).Nastavení intenzity světla v CV.

Dvojitý dekodér osvětlení vagónů, Y-A2,YB2.

Dále na objednávku osvětlení se dvěma dekodéry do vagónů ROCO Y - A,AB,B. Osvětlení (pro absolutní "vláčkové magory,detailisty a puntičkáře"). Naprosto reálné osvětlení vagónů. Dva dekodéry zajišťují osum nebo sedum (+ koncové světla ) výstupů pro řízení jedenácti nebo dvanácti LED diod v kupé a chodbičkách u dveří. V základu naprogramováno porucha startéru na zářivce v chodbičce u dveří. Pro hračičky je možno jednoduché přenastavování efektů na výstupech u každého vagónu jinak.


V sekci VIDEA - modelová železnice , ukázka dekodéru TEE-1.Zahájena výroba návěstidel v měřítku HO

Výrobce p. Jiří Ostrovský


Připravujeme


Ovladač X PROmaus  v ergonomickém obalu.

Náhrada za Multimaus.


Programování a čtení všech CV v režimech DIRECT,PAGE,REGISTER,POM.

Uložení názvu 10 nejpoužívanějších lokomotiv.

Modře podsvícený display.

Ovládání funkcí FL,F1-F28(1-10,11-20,21-28).

Volba nastavení kroků 14,28,128.

Český jazyk.

Ovládání lokomotiv a příslušenství 0-9999.

Ovládání potenciometrem , přepínání směru.

Jednoduché ovládání.

Momentálně slkadem pouze pro osazení do ovládacího pultu nebo verze v přístrojové krabičce na pult.Dobrá zpráva pro TTčkáře!

V roce 2014  a to od března , začne výroba

příslušenství pro modelovou velikost TT

1 : 120návštěvníků stránky
celkem160 411
tento týden229
dnes14
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie. OK